Hakkımızda


1988 yılında kurulan ÖZMETAL bir dünya markası olan ESAB`ın Türkiye Genel Distribütörlüğünü yapmakta, çeşitli kaynak makine ve malzemelerinin ithalat, satış ve servisini, alanında uzmanlardan oluşan kadrosuyla, her sene büyüyerek geliştirmektedir. Özellikle ülkemiz sanayinde eksikliği hissedilen, özel amaçlı kaynak makina ve malzemeler hususunda uzmanlığıyla ESAB, dünyanın bir çok ülkesinde üretim birimleri, hemen hemen her ülkede satış ve servis ağı olan, üretimdeki başarısını servis ve satışlarda sürdürerek dünyanın en ücra köşelerine ulaşarak ilklere imza atmış, kaynak sektöründe komple çözümler sunan bir dünya devidir. Ürün çeşitliliği en fazla olan firma olmanın yanısıra bunları kendi fabrikalarında üretir. ESAB, çevreci yaklaşımla üretim yapmış , üretimine eko sistemi adapte etmiştir. Bu konudaki yaklaşımları ISO 14001 standartlarıyla uyumlu çevreci yönetim sistemleri üzerine kurulmuştur ve üretim birimleri ISO 14001 sertifikalıdır. Yoğun olarak hizmet verdiğimiz alanları, gemi inşa sanayi , enerji ve inşaat sektörü yanında, gıda ve kimya sektörü , otomotiv endüstrisi ve otomotiv yan sanayi , petrol ve doğalgaz boru hatları , rafineri ve petrokimya , demir ve çelik endüstrisi, ısı teknolojisi sanayi, reklamcılık sektörü, off-shore , iş makineleri, ambalaj sektörü, makine imalat sektörü, ulaşım sektörü, madeni eşya sanayi sayılabilir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerize değer kazandıran benzersiz bir iş kültürü üzerine inşa edilen dayanıklı ve prestij sahibi bir girişim oluşturmak için çalışıyoruz. Kaynak ve kesme çözümlerinde ülke çapında performansımızın istikrarlı bir şekilde devamını sağlamak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi dürüstlük ve saygı çerçevesinde kararlılıkla sürdürüyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz Anlatır, Biz Dinleriz
Müşterilerimizin sesi, yeni stratejik planlar geliştirmemizi ve yeni aksiyonlar almamızı sağlar. Bu değeri hayata geçirirken müşterilerimizin bildirimlerini ve beklentilerini her zaman dikkate alırız.
En İyi Ekip Kazanır
Takım-odaklı çalışanlarımız en değerli kaynağımızdır. En iyi yeteneği yakalama, geliştirme ve devamlılığını sağlama konusunda iddialıyız. Bu değerimiz için:
1- Doğru ekibi kurarız
2- Çalışanların katkıda bulunabileceği ortamı oluştururuz
3- Kazanmalarını sağlarız.
Doğru insanlar ve çevre ile başarıyı daha kolay kazanırız!
İnovasyon Geleceğimizi Belirler Bireysel ve organizasyonel yaratıcılık, teknoloji, ürünler, çözümler ve süreçler için devrim niteliğinde fikirler üretir. Bu değer ile farklılaşmış müşteri çözümleri sunarak, Yaratıcı Düşünme yolu ile yaşam kalitesini ve çevre yönetimini geliştiren ürün ve hizmetler üreterek ve İnovasyonun Getirilerini anlayarak çalışıyoruz.
Performansımızın Temeli Rekabettir
Müşterilerimizin taleplerini karşılamak için en iyi olmalıyız. Bu değeri, agresif, ancak gerçekçi ve ölçülebilir performans hedefleri geliştirerek ve belirlenmiş hedeflere ulaşarak yaşıyoruz.